Neksan Mekanik

Neksan Mekanik

Ankraj Elemanları / Taş Sabitleme Elemanları

Ankraj elemanları ve taş sabitleme sistemleri üretici firma

 

Neksan ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanları imalatına 2003 yılında başlamış olup, 2015 yılına kadar 300 çeşit ürün yelpazesi ile bu alanda hızla bir büyüme kat etmiştir.

 

2015 yılından itibaren üretim tecrübesini daha sistematik bir üretim ile yapılan mekanik bağlantı elemanlarının da imalat kabiliyetini kazanmış ve imalat bandındaki tezgâh parkını yenileyerek hem kaliteyi hem de üretim kapasitesini artırmıştır.

 

Firmamız; demir, çelik ve paslanmaz-inox gibi malzemelerden TSE, TS EN ISO, TÜV Austria gibi dünya standart ve normlarına uygun olarak, değişik ölçü ve ebatlarda Ankraj, Askı ve Uzatma Sistemleri, Dübel, Kelepçe, Civata, Somun, Pul, Vida ve Bağlantı elemanları üreterek ürün portföyünü her geçen gün genişletmektedir.

 

TUV Austria, TS EN ISO 9001:2008, TS OHSAS 18001:2008, TS EN ISO 14001:2005, TSE-HYB Sertifikalarına ve KAPASİTE RAPORU'na sahip olan firmamız Neksan markası adı altında dış cephe kaplama mekanik bağlantı elemanları ve ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanları imalatı ile müşteri ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilmektedir.

 

Standart üretimin dışında özel projelere göre “Özel ve Spesifik” ürünler geliştirebilme donanımına sahip olan Neksan direkt ihracatın yanı sıra üretmekte olduğu malzemeleri ihraç kayıtlı olarak da müşterilerine sunabilmektedir.

 

Hem seri üretim, hem de müşteriye özel üretimler yapmaktayız. Ham madde hariç ürünlerimizin tamamını kendi bünyemizde üretiyoruz. Sipariş tarihinden itibaren en makul sürede teslimat garantisi veriyoruz.

 

Proje bazlı işlerinizde stok teminatı veriyoruz. Kalite fiyat dengesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Firma Yetkilisi: Zafer Altuntakan

Firma Telefon: +90 384 242 90 26

Firma Fax: +90 384 242 90 28

Firma GSM: -

Firma Sitesi: www.neksanmekanik.com

Firma Eposta: info@neksanmekanik.com

Firma Adresi: Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:11 Merkez / Nevşehir

Şirket Tipi: Limited

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2020

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları (1 )

Halil Şenocak

Halil Şenocak

01 Nisan 2020

Firma gerçekten yapığı işin bilincinde hakkını veriyor. Teşekkür ediyorum

Cevapla

Firma için Yorum Yaz